• جشنواره وب و کسب و کار؛ الزامات و مزایا

   جشنواره وب و کسب و کار؛ الزامات و مزایا

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز: این جشنواره با چشم انداز روشنی که دارد می تواند بسیاری از اهداف ما را محقق سازد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در گفتگو با واحد خبر استان، ضمن برشمردن مزایای برگزاری جشنواره وب و کسب و کار در سطح ملی بر لزوم حضور حداکثری در این جشنواره تاکید نمود.
   ایرج موفق طی این گفتگو گفت: با توجه به الزامات و مزایای بیشمار این جشنواره که از جمله آن می توان به مزایای الکترونیکی شدن فرآیندهای کسب و کار از جمله نزدیکی ارتباطات، دستیابی به بازارهای جدید، افزایش میزان فروش و سود، حذف برخی از هزینه ها، کاهش آلودگی محیط زیست، ترافیک و ازدحام، همچنین بهبود مدیریت بر روابط مصرف کننده، عرضه کننده و کارکنان و بسیاری مزایای دیگر، لازم می دانم استان ما و همه استان های سراسر کشور این حرکت بزرگ را قدر دانسته و در مشارکت حداکثری آن از هیچ تلاش و اقدامی دریغ نورزیم از حیث باید اطلاع رسانی به صورتی گسترده ای انجام پذیرد که خوشبختانه سازمان صمت استان البرز همه همت و کوشش خود را در این زمینه به کار برده و به واحدهای تحت تابعه و ذی ربط اطلاع رسانی خوبی شده است.
   وی همچنین ضمن قدردانی از زحمات برگزارکنندگان جشنواره گفت: با توجه به استقبال کم نظیر بنگاه ها، و عنایت برگزارکنندگان جشنواره در خصوص تمدید مهلت ثبت نام، مقتضی است بنگاه هایی که به هر دلیل تا کنون فرصت ثبت نام نیافته اند در این فرصت کم باقی مانده نسبت به ثبت نام و شرکت در جشنواره اقدام نمایند.
   موفق در ادامه این گفتگو مطرح کرد، امروز دغدغه اصلی همه ما و مسئولان دلسوز کشور سر و سامان بخشیدن به وضعیت اقتصادی کشور، اشتغال زایی و کار آفرینی، توسعه تعاملات الکترونیکی و رفع سایر نواقص و کاستی ها و ایجاد تحولی مثبت در کشور است، که این جشنواره با چشم انداز روشنی که دارد می تواند بسیاری از اهداف ما را محقق سازد.
   گفتنی است ثبت نام در جشنواره وب و کسب و کار تا 15 /08 /96 تمدید شده و علاقمندان می توانند با مراجعه به وب سایت جشنواره به نشانی webfestival.mimt.gov.ir ثبت نام نمایند.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان