• رئیس سازمان سمت استان گلستان

   گلستان، فرصت حضور و بهره مندی از مزایای جشنواره

   گلستان، فرصت حضور و بهره مندی از مزایای جشنواره

   خبرهای رسیده از استان گلستان حاکی از آن است که سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان همه اهتمام خود را به منظور اطلاع رسانی و حضور گسترده در جشنواره وب و کسب و کار، بکار برده است

   روابط عمومی دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب و کار از تلاش سازمان صمت برخی استان ها در اطلاع رسانی گسترده جهت مشارکت حداکثری بنگاه های اقتصادی خبر داد.
   در همین رابطه، خبرهای رسیده از استان گلستان حاکی از آن است که سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان همه اهتمام خود را به این منظور بکار برده است و حسینقلی قوانلو رئیس این سازمان با ارسال نامه به واحدهای تحت تابعه همگان را به ثبت نام و حضور در این جشنواره فراخوانده است.
   قوانلو در نامه ای خطاب به مدیران، روسا و مسئولان ذی ربط، ضمن تشریح ابعاد این حرکت بزرگ و تاثیرگذار بودن آن بر همه ی بخش های اقتصادی کشور، مشارکت همگانی را در هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره خواستار شد.
   رئیس سازمان سمت استان گلستان در بخشی از نامه خود به فرصت ها و مزایای بیشمار حضور در جشنواره اشاره کرده و شرکت در جشنواره وب و کسب و کار را فرصتی مغتنم برای بهره مندی از دانش متخصصان فناوری اطلاعات دانسته تا با بهره گیری از رهنمودهای آنان در ارتقا و بهبود تعاملات الکترونیکی، گسترش و رونق کسب و کار و گذر از سیستم بازارها و معاملات سنتی به مدرن، مطابق با استانداردهای روز دنیای تجارت الکترونیک همه تلاش خود را به کار گیرند.
   گفتنی است، دومین جشنواره وب و کسب و کار با هدف توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در فضای کسب و کار و به منظور ارزیابی وب سایت و پورتال بر اساس شاخص های؛ محتوا و طراحی، تعامل و خدمات الکترونیکی، فناوری و زیر ساخت در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد که با توجه به استقبال گسترده، مهلت ثبت نام آن تا 96/8/15 تمدید شده است.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان