• جشنواره وب و کسب و کار؛ سرآغاز تعاملات الکترونیکی کارآمد

   جشنواره وب و کسب و کار؛ سرآغاز تعاملات الکترونیکی کارآمد

   استفاده از بستر تجارت الکترونیک در بهبود رونق کسب و کار در دنیای امروز امری اجتناب ناپذیر است.

   محمدرضا مس فروش، رئیس سازمان صمت استان تهران، در گفتگو با خبرنگار واحد خبر ضمن فراخواندن کلیه واحدهای اقتصادی استان و کشور به ثبت نام و حضور در جشنواره وب و کسب و کار، اعلام کرد؛ این جشنواره که امسال دومین دوره آن برگزار می شود، به باور ما نخستین و مهمترین گام یا به تعبیری سرآغازی در جهت بهبود، بروزرسانی و کارآمدتر کردن تعاملات الکترونیکی بنگاه هاست.
   مس فروش در این مصاحبه گفت؛ نظر به اجتناب ناپذیر بودن استفاده از بستر تجارت الکترونیک در بهبود رونق کسب و کار در دنیای امروز، و نیاز بنگاه ها و واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری و تولیدی کشور به گذر از کسب و کار سنتی و روی نمودن به تعاملات الکترونیکی، ضرورت دارد به نحو شایسته ای همگان در برگزاری این رویداد مهم اهتمام لازم را بکار برده و اطلاع رسانی به بهترین شکل ممکن از طریق ایمیل، فکس، تلفن ثابت و همراه و سایر کانال های اطلاع رسانی و ارتباطی انجام پذیرد، به همین منظور به کلیه واحدها و روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت استان نامه ارسال شده که طی آن اهمیت این رویداد گوشزد شده است.
   شایان ذکر است، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره وب و کسب و کار روز دوشنبه 96/08/15 می باشد و این زمان قابل تمدید نمی باشد. علاقمندان می توانند با مراجعه به وب سایت جشنواره به نشانی webfestival.mimt.gov.ir ثبت نام نمایند.

 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان