• در روز خاتمه دومین جشنواره وب و کسب و کار

   اهدا 15 تندیس نشان برتر تعاملات الکترونیکی به بنگاههای برتر صنعتی، معدنی و تجاری

   اهدا 15 تندیس نشان برتر تعاملات الکترونیکی به بنگاههای برتر صنعتی، معدنی و تجاری

   در مراسم پایانی دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری، از 15 بنگاه صنعتی، معدنی و تجاری در سه بخش بنگاههای بزرگ، متوسط و کوچک با اهداء لوح سپاس و نشان های برتر تعاملات الکترونیک تقدیر بعمل آمد.

   به گزارش روابط عمومی جشنواره، در مراسم پایانی دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار که با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوری اطلاعات ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران اتاق های بازرگانی و اصناف و جمع کثیری از خبرگان حوزه صنعت، معدن وتجارت و فضای مجازی کشور در محل سالن همایشهای وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید، از 15 بنگاه برتر صنعتی، معدنی و تجاری که بر اساس ارزیابی های تخصصی، وب سایت هایشان، حائز بیشترین امتیازات شده بودند در سه بخش بنگاههای بزرگ، متوسط و کوچک با اهداء نشان های برتر تعاملات الکترونیک تقدیر شد.
   در بخش بنگاههای بزرگ صنعتی؛ شرکت های پتروشیمی مارون و کویرتایر به ترتیب نشان های نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، در بخش بنگاههای بزرگ معدنی؛ شرکت خالص سازان روی زنجان موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیک و در بخش بنگاههای تجاری بزرگ؛ بیمه سرمد، بانک رفاه کارگران و بانک توسعه صادرات ایران به ترتیب تندیس های نقره ای و برنزی جشنواره را دریافت کردند.
   در بخش بنگاههای متوسط صنعتی؛ شرکت های گرین وب و کارا الکترونیک مبنا به ترتیب موفق به کسب نشان های نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، و در بخش بنگاههای متوسط معدنی؛ شرکت فراورده های دیرگداز ایران موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیکی شدند. در بخش بنگاههای تجاری متوسط نیز تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیکی به اتحادیه سراسری تعاونی های مصرف محلی ایران اهدا شد.
   در بخش بنگاههای کوچک صنعتی؛ شرکت فن آوری اطلاعات پارمیس نشان نقره ای و واحد تولیدی اوسا کفاش نشان برنزی تعاملات الکترونیک را دریافت کردند. در بخش بنگاههای تجاری کوچک نیز شرکت های بهینه پردازش و شهر فافا به ترتیب موفق به کسب نشان نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیک شدند. جایزه بهبود جشنواره نیز در این بخش به شرکت حوله زمرد به واسطه بهبود وضعیت وب سایت این شرکت نسبت به دوره نخست جشنواره تعلق گرفت و با اهدا تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیک از این شرکت نیز تقدیر بعمل آمد.
   در بخش خارج از مسابقه این دوره جشنواره از میان شرکتهای عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران، شرکتهای گروه صنعتی بارز، صنایع پلیمر اسپادانا و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان حائز بیشترین امتیازات شدند و از آنها با اهدا لوح سپاس و تندیس یادبود جشنواره تقدیر شد.
   همچنین در بخش سازمانهای استانی پیشرو از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به واسطه بیشترین مشارکت و همراهی در برگزاری جشنواره تقدیر بعمل آمد.
   گفتنی است : این جشنواره به همت دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن وتجارت و با مشارکت و سازماندهی علمی و اجرایی بخش خصوصی و با همکاری معاونت های تخصصی، سازمان های تابعه و استانی وزارت صنعت، معدن وتجارت، سازمان فناوری اطلاعات، مرکز ملی فضای مجازی ، اتاق بازرگانی و اصناف کشور برگزار شد.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان