•  
  • پرسش هایی درباره جشنواره

   در صورتی که بخواهیم از حامیان این طرح باشیم باید چه کنیم؟ طرحهای حامیان چیست؟

   برای دریافت جزییات طرح های حمایتی می توانید با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایید.

   برای ارزیابی تخصصی چه معیارهای سنجیده می شود؟

   ارزیابی براساس شاخص های زیر و به جهت رعایت مقایسه منصفانه بین کلیه شرکت کنندگان به تفکیک شاخه های فعالیت و مقیاس بنگاه ها صورت می پذیرد. شاخص های محتوایی و طراحی شاخص های تعامل و خدمات الکترونیکی شاخص های فناوری

   جامعه هدف این جشنواره چه کسانی هستند؟

   جامعه هدف جشنواره وب و کسب و کار تمامی بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری حقوقی هستند که حائز 3 شرط زیر باشند: دارا بودن مجوز فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت یا سازمانهای تابعه دارا بودن مسئول فناوری اطلاعات مستقل در سازمان یا همتراز آن دارا بودن وب سایت اینترنتی فعال

   تفاوت جشنواره وب و کسب و کار با سایر جشنواره های وب چیست؟

   تفاوت جشنواره وب و کسب و کار با سایر جشنواره ها، بررسی میزان حضور موفق و تاثیرگذار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری در فضای مجازی است که به همین خاطر اولویت ارزیابی تمرکز بر ساختار ارائه محتوا و تعاملات الکترونیک می باشد و شاخص های فناوری از سطح پایین تری برخوردار می باشد.

   پورتال ها و وب سایت ها چگونه ارزیابی می شود؟

   جهت حصول اطمینان از جامعیت نسبی ارزیابی های انجام شده، کارگروه ارزیابی از سه گروه مختلف از ارزیابان تشکیل می شود و هر وب سایت توسط سه ارزیاب (از هر گروه یک ارزیاب) ارزیابی شده و امتیاز میانگین محاسبه می شود.

   آیا ثبت نام دراین جشنواره هزینه دارد؟

   هزینه ثبت نام در جشنواره(هزینه ارزیابی) براساس مقیاس بنگاه به شرح زیر می باشد: 1. هزینه ثبت نام در بنگاه های کوچک (1 تا 49 نفر) 4,000,000 ریال 2. هزینه ثبت نام در بنگاه های متوسط (50 تا 492 نفر) 8,000,000 ریال 3. هزینه ثبت نام در بنگاه های بزرگ (250 نفر و بیشتر) 12,000,000 ریال هزینه خدمات حضور در مراسم اختتامیه جشنواره نیز به ازای هر نفر به شرح زیر می باشد. 4. هزینه ارائه خدمات به ازای هر نفر حضور در رویداد (شرکت کننده عادی) 5,000,000 ریال 5. هزینه ارائه خدمات به ازای هر نفر حضور در رویداد (شرکت کننده VIP) 8,000,000 ریال برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه مراحل و فرآیند ارزیابی در جشنواره رجوع نمایید.

 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان